اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کرمانشاه:همه کشورهای دنیا ایران را به عنوان یک ابرقدرت بزرگ می شناسند
81945203-70487272.jpg

امام جمعه کرمانشاه:همه کشورهای دنیا ایران را به عنوان یک ابرقدرت بزرگ می شناسند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله مصطفی علما عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت و از آن به عنوان عید صلابت و اقتدار و استقلال ملت ایران یاد کرد.
وی افزود: اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی طی ۳۶ سالی که از عمر پربرکتش می گذرد باعث شده تا آمریکایی ها که در طول این سال ها به فکر تغییر انقلاب و نظام اسلامی ما باشند به این نتیجه برسند که از انجام این کار عاجر و ناتوانند.
آیت الله علما یادآور شد: از سال ۴۲ که امام راحل (ره) استارت انقلاب را زدند تا سال ۵۷ که آن را به پیروزی رساندند همواره برای رضای خدا قدم بر می داشت و ذره ای از مسیر حق خارج نشد.
نماینده ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: معنویت، عرفان و تقوا و صلابت شاخصه هایی بودند که در امام (ره) وجود داشت که همین شاخصه ها نیز باعث شده بود همه در مقابل ایشان خاضع و فروتن باشند.
وی در ادامه بر حفظ ارزش های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد و گفت: خدمت صادقانه به مردم و تلاش برای پیشبرد اموری که شرایط اقتصادی جامعه را بهتر می کند باعث حفظ ارزش های نظام می شود.
آیت الله علما در پایان خواستار هرچه باشکوهتر برگزار کردن جشن های پیروزی انقلاب شد و گفت: ما هرچه داریم از این انقلاب و نظام است که توسط امام (ره) به ما هدیه شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست