اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه کرمانشاه:همه باید زمینه ظهور حضرت ولی عصر را آماده کنیم
n83285681-72976830.jpg

امام جمعه کرمانشاه:همه باید زمینه ظهور حضرت ولی عصر را آماده کنیم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا؛ آیت الله «مصطفی علما» روز شنبه در جشنی که به مناسبت ولادت با سعادت منجی عالم بشریت امام زمان(عج) در اداره کل دادگستری کرمانشاه برگزار شد، افزود: در روایت داریم که وقتی حضرت ظهور می کنند، فضای همه انسان ها عوض می شود و فهم و درک انسان ها بالا می رود و این یکی از علائم مهم برای ظهور حضرت است.
وی تاکید کرد: هر چه دین خدا را بهتر بفهمیم و اجرا کنیم فضا برای ظهور آماده‌تر خواهد شد و به آن زمان مهم نزدیک تر خواهیم شد.
آیت الله علما با اشاره به این مطلب که باید قدر هدایت خداوند را بیشتر بدانیم و موهبت هایی مثل ولایت و قرآن کریم که امروز ما در محضر آن هستیم را بیشتر درک کنیم، تاکید کرد: بیش از ۱۴۰۰ سال است که مفسرین بر روی مفاهیم بلند قرآن کریم کار می کنند و هنوز جای کار و بررسی دارد همان طور که علامه طباطبایی صاحب تفسیر المیزان می فرمودند که هر ۲ سال یک بار قرآن کریم با توجه به اقتضائات زمان نیاز به تفسیر جدید دارد، باید بیندیشیم که چه مقدار قرآن را درک کرده ایم و آن را به صورت عملی در زندگی اجرا کرده ایم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که برای زمینه سازی ظهور حضرت باید انجام بدهیم این است که هر کدام از ما به وظایف خود به درستی عمل کنیم و به جامعه اسلامی و تعالی فرهنگ اسلامی خدمت کنیم.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

برچسب ها

فرهنگي

امام عصر

امامجمعه كرمانشاه

زمينه هاي ظهور

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست