اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه پاوه: یکی ازعوامل مهم اقتدار ایران در جهان حضور مردم در صحنه است
81977664-70546593.jpg

امام جمعه پاوه: یکی ازعوامل مهم اقتدار ایران در جهان حضور مردم در صحنه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ماموستا ملا قادر قادری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از عواملی که ما در جهان به عنوان اقتدار روی آن حساب باز می کنیم حضور مردم در مراحل مهم و سرنوشت ساز و تعیین کننده انقلاب است.
وی اظهار کرد: شرکت در انتخابات رأی به امنیت؛ وحدت و رأی به جلوگیری از خشونت است.
وی با دعوت از آحاد مردم استان کرمانشاه و شهرستان های اورامانات برای حضور گسترده در انتخابات هفتم اسفند گفت: از همه مردم درخواست دارم که ادب و اخلاق ایرانی و اسلامی را در ابعاد مختلف رعایت کنند.
امام جمعه پاوه گفت: ادب و اخلاق در رأی دادن در رفت و آمد و هنگام حضور حفظ کنند زیرا که ما در این برهه و تمام مراحل نیازمند وحدت، برادری، محبت و دوستی و هم افزایی هستیم.
ماموستا قادری افزود: نباید به خاطر یک روز یا یک هفته انتخابات مردم را دچار گرفتاری و تفرقه و اختلاف کنیم و به وحدت خودمان که رمز تمام موفقیت های ملت و کشور ایران اسلامی طی ۳۸ سال گذشته بوده خدشه وارد کنیم.
امام جمعه پاوه در خصوص انتخاب فرد یا افراد اصلح گفت: مردم ما هوشیار و بیدار هستند و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری خصلت تدین و روشنفکری دارند و انشاالله با تکیه بر این خصلت ها نامزد مورد نظر خود را انتخاب می کنند.
ماموستا قادری افزود: مردم با با تکیه بر معیارهای دینی و روشنفکری به کسی یا کسانی رأی دهند که بتوانند حافظ حقوق مردم و پاسدار خواسته های آنان و دلسوز مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند.
امام جمعه پاوه یک توصیه هم به نامزدها داشت و گفت: سعی کنید با رعایت اخلاق اسلامی و ایرانی فضا را برای مردم مخدوش نکنید تا مردم بتوانند با فراغت خاطر و هوشیاری رأی دهند.
وی در پایان بر حضور گسترده آحاد مردم در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر در راستای افزایش عزت و اقتدار ملی و اسلامی کشورمان تأکید کرد.
شهرستان پاوه با بیش از ۶۰ هزار نفر جمعیت به عنوان مرکز حوزه انتخابیه اورامانات است به همراه شهرستان های روانسر، ثلاث باباجانی و جوانرود یک کرسی در مجلس شورای اسلامی دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • امام جمعه پاوه
  • ماموستا قادری

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست