اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه پاوه: مردم ایران در انتخابات هفتم اسفند حضوری پرشور خواهند داشت
81945588-70488052.jpg

امام جمعه پاوه: مردم ایران در انتخابات هفتم اسفند حضوری پرشور خواهند داشت

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا ماموستا ملا قادر قادری روز دوشنبه در دیدار با مسئولان شهرستان پاوه به مناسبت آغاز جشن های انقلاب افزود: ملت ایران در طول تاریخ انقلاب اسلامی و انتخابات های متعدد با حضور حداکثری خود در انتخابات نشان داده که همواره در کنار نظام و مسئولان بوده و خواهد بود.
وی اظهار کرد: ما در این برهه دو انتخابات بزرگ و سرنوشت ساز را پیش رو داریم که نیازمند حضور حداکثری مردم در صحنه و بصیرت و آگاهی هر چه بیشتر است.
امام جمعه پاوه در ادامه با تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بازگشت حضرت امام (ره) به وطن اشاره کرد و گفت: حضرت امام (ره) با شجاعت و درایت درس مقاومت و ایستادگی را به ملت ایران و جهانیان نشان داد.
وی به نقش محوری مقام معظم رهبری در تداوم آرمانهای امام راحل و تقویت ارکان اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخت و افزود: درایت، تدبیر و حکمت رهبری در این راستا محوری و کلیدی بوده است.
ماموستا قادری افزود: در حالی سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که هر روز جهان شاهد عزت و اقتدار، پایداری و ثبات هر چه بیشتر آن است.
وی تصریح کرد: این عزت و اقتدار و پایداری بعد از ۳۷ سال با همه توطئه ها، ترورها، جنگ تحمیلی، تحریم های ظالمانه و هزاران ترفند دیگری است که در این مدت دشمنان برای این نظام و ملت ما ایجاد کردند.
وی اظهار کرد: نسل جدید ما باید بداند و آگاه شود که این انقلاب، امنیت و آرامش با پرداختن چه هزینه هایی بدست آمده و با این آگاهی در جهت حفاظت و صیانت از آن تلاش وهمت کنند.
در ابتدای این مراسم فرماندار پاوه حضور اعضای شورای اداری را در اولین روز دهه فجر یادآور حضور مردم در استقبال از حضرت امام (ره) عنوان کرد و گفت: این حرکت یک سنت حسنه است که باید تداوم داشته باشد.
پرویز ایده پور افزود: اگر امروز ایران اسلامی در بلندای قله های عزت، افتخار و اقتدار است به برکت اندیشه های حضرت امام (ره) و رهبری های حکیمانه ایشان و تداوم استمرار این اندیشه ها و راه امام (ره) توسط مقام معظم رهبری است.
شهرستان پاوه با بیش از۶۰ هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست