اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه پاوه بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد
82499166-71551972.jpg

امام جمعه پاوه بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تاکید کرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، ماموستا ملا قادر قادری روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش با اشاره به آغاز تبلیغات منفی گروهها، احزاب و رسانه های بیگانه مخالف نظام جمهوری اسلامی علیه انتخابات پیش رو افزود: نقش فرهنگیان و آموزش و پرورش در این راستا و ایجاد اعتدال در جامعه مهم و حائز اهمیت است.
وی فرهنگیان را به دوری از ورود به جناح بندی های سیاسی در تبلیغات انتخاباتی توصیه کرد و گفت: رسالت شما تشویق و ترغیب به مشارکت در انتخابات و حضور حداکثری است.
امام جمعه پاوه در ادامه برخورد همراه با حکمت و تدبیر توسط مسئولان در ایجاد آرامش و بهتر فکر کردن و تصمیم گرفتن افراد جامعه را بسیار مؤثر است.
ماموستا قادری با تشریح اوضاع خاورمیانه و اعمال جنایات غیر انسانی و تخریب اموال و سرمایه های ملی و انسانی کشورهای اسلامی، امنیت را بهترین هدیه برای هر ملتی دانست و گفت: امروز ملت ایران از این هدیه به خوبی برخوردار است.
وی تصریح کرد: بزرگترین مشکل بشر در این برهه فاصله طبقاتی ناشی از توزیع نادرست ثروت و نبود عدالت است.
وی با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و نقش آموزش و پرورش در تبیین اهداف این شعار خواستار نظم و انضباط و برنامه ریزی در امور برای محقق شدن این شعار شد.
معاون فرماندار پاوه نیز گفت: آموزش و پرورش نباید درگیر مسائل جناحی و سیاسی شده و رسالت عظیم و حیاتی خود که همانا تلاش برای رشد و اعتلای علمی جوانان و ارتقای اخلاق و منش آنان است، غافل شوند.
سید نجیب میرانی، هدایت تحصیلی را در سال گذشته ناموفق دانست و گفت: بسیاری از دانش آموزان توانمند با اجرای این طرح از رشته مورد علاقه خود که توانمندی ادامه آن را نیز داشتند، محروم شدند.
در ابتدای این جلسه مدیر آموزش و پرورش پاوه گزارشی از عملکرد این مدیریت را در سال تحصیلی جاری ارائه کرد و از تلاش و همت جمعی مجموعه آموزش و پرورش برای موفقیت حدود هفت هزار دانش آموز این شهر خبر داد.
مختار برزگرد فر، مهمترین موضوع در هدایت تحصیلی دانش آموزان را تنوع در رشته های تحصیلی عنوان کرد و گفت: متاسفانه تمایل بیش از حد دانش آموزان این شهرستان به رشته علوم تجربی به معضلی بزرگ برای آموزش و پرورش تبدیل شده است.
شهرستان با بیش از ۶۱ هزار نفر جمعیت در شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۸/۸۰۶۶ خبرنگار:محمدهادی زامیاد ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • شوراي آموزش و پرورش
  • امام جمعه پاوه
  • انتخابات ۹۶

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست