اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه قصرشیرین: مسئولان باید زمینه مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند
81945771-70488369.jpg

امام جمعه قصرشیرین: مسئولان باید زمینه مشارکت مردم در انتخابات را فراهم کنند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام والمسلمین علی ملکی روز سه شنبه در دیدار مسئولان دستگاه های اجرایی قصرشیرین با وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات یک ضرورت است.
وی اظهار کرد: باید تلاش کنیم مردم باشکوهتر از هر زمان دیگری در این رویداد بزرگ شرکت کنند و در این خصوص نیاز است که مسئولان بی طرف عمل کنند.
وی با بیان اینکه رعایت اصل بی طرفی مسئولان در انتخابات آینده یک ضرورت است بیان کرد: مسئولان نباید بگونه ای عمل کنند که به نفع شخص خاصی حرف بزنند که این عمل آنان باعث ایجاد تفرقه درجامعه می شود.
وی اضافه کرد: تفاوت انقلاب اسلامی با سایر انقلاب ها در جنبه دینی آن است و در کشورمان مردم برای دین قیام کردند و انتظارشان از مدیران این است که عملکرد اسلامی داشته باشند.
امام جمعه قصرشیرین اضافه کرد: اگر عملکرد مسئولان بد باشد اصل انقلاب زیرسئوال می رود و نیاز است معیارها و رفتارهای حرکتی ما دینی و اسلامی باشد تا بتوانیم اسلام را حفظ کنیم و برای رسیدن به این مهم یکی از امور آن رسیدگی به مشکلات مردم است.
حجت الاسلام ملکی اظهارکرد: ما نباید با عملکرد خود مردم را از نظام بد بین کنیم چرا که کوتاهی کردن در حق مردم خیانت به خون شهداست.
وی با بیان اینکه امروز دشمن درصدد تضعیف باورهای دینی جوانان است بر لزوم تقویت مسائل فرهنگی و افزایش بصیرت سیاسی مردم برای مقابله با توطئه های دشمنان تاکید کرد.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین نیز در ادامه گفت: انقلاب اسلامی به ملت ایران عزت بخشید و این انقلاب در تاریخ ماندگار شد.
مرادعلی تاتار افزود: اساس شکل گیری انقلاب اسلامی ایران معنویت و رهبری خردمندانه بود که با اتکا به این اصول امروز کشور ما یکی از امن ترین کشورهای دنیاست و در این رابطه باید شاکر خداوند باشیم.
وی ادامه داد: مسئولیت در نظام اسلامی فرصتی برای خدمتگزاری و دهه فجر زمانی مناسب برای بیان عملکرد دولت در عرصه های مختلف به ویژه در بخش های فرهنگی و عمرانی به مردم است.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست