اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه قصرشیرین: دشمن از روحیه شهادت طلبی ملت ایران اسلامی در هراس است
81949021-70494198.jpg

امام جمعه قصرشیرین: دشمن از روحیه شهادت طلبی ملت ایران اسلامی در هراس است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام علی ملکی روز پنجشنبه و در چهارمین روز از دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی در آیین عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدای قصرشیرین افزود: عزت و افتخار کنونی کشور مرهون خون شهدای والامقام و رزمندگانی است که خالصانه از تمام هستی خود برای پایداری و سرافرازی نظام مقدس گذشتند.
وی اظهار کرد: فرماندهان شهید ما در جبهه ها با اخلاص تمام در راه پاسداری از نظام اسلامی و این کیان مقدس جنگیدند و با روحیه تواضع و فروتنی به رزمندگان خدمت می کردند.
وی بیان کرد: شهدا الگوهای واقعی جامعه و ناظر بر اعمال ما هستند که می طلبد در تمامی زمینه های اخلاقی و کاری خود از آنان الگوبرداری کنیم.
در این آیین معنوی که معاون فرماندار، مسئولان و خانواده های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم حضور داشتند شرکت کنندگان با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل و شستشوی قبور مطهر شهدا با گلاب با ادای احترام به مقام شامخ شهدا بار دیگر با آرمان های والای امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
همچنین مسئولان و اقشار مختلف مردم سرپل ذهاب و گیلانغرب نیز روز پنجشنبه با حضور در مزار شهدای این شهرستان ها به مقام شامخ آنان ادای احترام کردند.
شرکت کنندگان در این آیین ضمن ادای احترام به روح مطر شهدا و امام شهدا، با اهدا شاخه های گل و قرائت فاتحه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن بار دیگر با آرمان های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۲۲۰ هزار نفر جمعیت در مجموع دو هزار و ۲۳۴ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست