اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه سرپل ذهاب: پاسداران در دفاع از ارزش های اسلامی نقش محوری دارند
82070519-70716974.jpg

امام جمعه سرپل ذهاب: پاسداران در دفاع از ارزش های اسلامی نقش محوری دارند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام مجید صفدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن روز پاسدار و جانباز افزود: پاسداران انقلاب اسلامی همچون دژی مستحکم، آگاهانه و شجاعانه در دفاع از این مرز و بوم از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند و همواره حامی و پشتیبانی قوی برای نظام هستند.
وی، ولایت پذیری را از دیگر ویژگی های بارز پاسداران انقلاب اسلامی ذکر کرد و اظهار داشت: این خصیصه مهم باعث شده تا نظام اسلامی در برابر تمامی تهدیدها و دسایس سازمان یافته دشمنان بیمه شود.
امام جمعه سرپل ذهاب، همچنین با گرامیداشت روز جانباز بیان کرد: جانبازان انقلاب اسلامی با تاسی از حضرت ابوالفضل العباس (ع) برای دفاع از ارزش های دینی و ملی جزئی از اعضای بدن خود را تقدیم این نظام الهی کرده اند.
حجت الاسلام صفدری اضافه کرد: باید قدردان تمام کسانی باشیم که در راه اعتلا و سرافرازی نظام اسلامی از تمام هستی خود گذشتنند.
وی در ادامه افزود: ماه شعبان از پرفضیلت ترین ماه هاست و علمای دین باید جلوی انحراف را در نگرش به مهدویت بگیرند و نگذارند بحث اعتقاد به مهدویت ملعبه سیاسی دنیا زدگان و سیاست بازان شود.
خطیب جمعه سرپل ذهاب ادامه داد: لازم است دیدگاه ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در باره مهدویت و فلسفه انتظار به صورت مبسوط در اختیار مردم به ویژه جوانان قرار گیرد.
سوم و چهارم شعبان مصادف با ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت ماه به نام روز پاسدار و جانباز نامگذاری شده است.
سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه با بیش از ۸۵ هزار نفر جمعیت در دوران هشت سال دفاع مقدس ۸۰۳ شهید، ۱۶۳ آزاده و ۸۴۰ جانباز تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • گراميداشت
  • روز پاسدار
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست