اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه سرپل ذهاب: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضامن بقای انقلاب است
81960765-70516332.jpg

امام جمعه سرپل ذهاب: راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضامن بقای انقلاب است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته سرپل ذهاب با بیان اینکه دشمن شناسی و زمان شناسی دو خصیصه مهم ملت ایران در مواقع حساس و مهم انقلاب است افزود: امت ایران اسلامی در تمامی عرصه های انقلاب نقش موثری ایفا کردند و این بار نیز با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای جاوید خلق کردند.
وی اظهار داشت: مردم انقلابی سرپل ذهاب امسال نیز باشکوه تر از سال گذشته در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حضور یافتند و حماسه ای دیگر را به ثبت رساندند که باعث تداوم حرکت انقلاب اسلامی در جهان خواهد شد.
امام جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه ملت ایران بعد از ۳۷ سال همچنان استوار و باصلابت بر سر عهد و پیمان خود با امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی ایستاده اند ادامه داد: ملت ایران اسلامی بهترین ملت در دنیا است که هنوز هم از انقلاب خود دلسرد نشده اند و در عرصه های مختلف نظام حضوری پررنگ دارند.
حجت الاسلام صفدری مردم را صاحبان اصلی انقلاب معرفی کرد و گفت: ملت بزرگ ایران با ایثار و شجاعت و ولایتمداری انقلاب اسلامی را رقم زدند و خود نیز از آن پاسداری می کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به دستگیری تفنگداران دریایی ارتش آمریکا اشاره کرد و افزود: دستگیری تفنگداران آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه پاسداران یک اقدام انقلابی بود که رهبر معظم انقلاب نیز از آن ها تقدیر کرد.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • خطبه
  • نمازجمعه
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست