اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه سرپل ذهاب: انتخاب نامزد اصلح مسیر توسعه کشور هموارتر می کند
81980415-70551627.jpg

امام جمعه سرپل ذهاب: انتخاب نامزد اصلح مسیر توسعه کشور هموارتر می کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا حجت الاسلام مجید صفدری در خطبه های نماز جمعه این هفته سرپل ذهاب با تقدیر از حضور حماسی مردم در انتخابات افزود: انتخاب نامزدها اگر براساس ملاک های درست و اصولی باشد آثار مثبتی به همراه خواهد داشت.
وی اظهارداشت: انتخابات در ایران اسلامی بسیار نقش آفرین و تاثیرگذار است و یک انتخاب صحیح می تواند عزت و سربلندی کشورمان را در عرصه بین المللی به همراه داشته باشد.
وی داشتن تخصص، تعهد، دلسوز نظام و تابع محض فرامین رهبری را از جمله ویژگی های یک نامزد اصلح دانست و بیان کرد: مردم باید با سرلوحه قراردادن این ویژگی ها یک نامزد اصلح و برتر را روانه خانه ملت و مجلس حبرگان رهبری کنند.
خطیب جمعه سرپل ذهاب با بیان اینکه انقلاب برای بدست آوردن استقلال و آزادی کشور بوقوع پیوسته است ادامه داد: اگر امروز افرادی در داخل کشور به توصیه های آمریکا و اسرائیل گوش می دهند به آرمان های امام، شهدا و فرامین رهبر معظم انقلاب خیانت می کنند و چنین کسانی در نظام اسلامی مشروعیت ندارند.
خطیب جمعه سرپل ذهاب اضافه کرد: انتخابات با تمام شور و اشتیاق و رقابت سنگینی که ایجاد کرده امروز به پایان خواهد رسید و از میان نامزدهای مختلف تنها یک نفر بعنوان نماینده مردم از این شهرستان به خانه ملت راه خواهد یافت.
حجت الاسلام صفدری با اشاره به اینکه نامزدهای مختلف براساس قانون وارد عرصه انتخابات شده اند خاطرنشان کرد: پس از پایان رقابت های انتخاباتی نامزدها باید براساس قانون اساسی عمل کنند و تصورات ذهنی خود و هواداران را کنترل و سلامت انتخابات را زیرسئوال نبرند.
وی گفت: انتخابات عرصه رقابت برای کسب کرسی خدمتگزاری به مردم است بنابراین نباید به آن بعنوان میدان جنگ و مبارزه نگاه کرد و نامزدهایی که رای لازم را بدست نیاورده اند باید در فرصتی مناسب به شخص پیروز این رقابت تبریک بگویند.
امام جمعه سرپل ذهاب ادامه داد: منتخب مردم باید از تمام ظرفیت های ممکن از افراد شایسته و لایق برای رشد و توسعه بیش از پیش نظام اسلامی از جمله این شهرستان مرزی بهره بگیرد.
حجت الاسلام صفدری در بخش دیگر سخنان خود گفت: دشمن برای ضربه زدن به اقتصاد کشور از هر نقشه ای استفاده می کند و تحریم های ظالمانه ای را علیه نظام اسلامی وضع کرده که با درایت رهبری و بصیرت مردم توطئه های آنان تاکنون نقش برآب شده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • سیاسی
  • خطبه
  • نمازجمعه
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست