اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه سرپل ذهاب: امروز هیچ تفکری نمی تواند در مقابل بسیج قرار بگیرد
82314569-71185635.jpg

امام جمعه سرپل ذهاب: امروز هیچ تفکری نمی تواند در مقابل بسیج قرار بگیرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام جواد فاطمی نسب روز شنبه در گردهمایی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج و امام جماعت سرپل ذهاب، افزود: وجود روحیه جهاد و شهادت طلبی در جوانان، سد محکمی در برابر دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب است.
وی با اشاره به تقویت برنامه های فرهنگی در مساجد، اظهار داشت: همراهی و همدلی امامان جمعه و جماعات با بسیجیان در جهت تقویت بنیان های فرهنگی جامعه می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.
امام جمعه سرپل ذهاب با اشاره به اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی، بیان کرد: بحث اقتصاد مقاومتی که از دغدغه های رهبر معظم انقلاب اسلامی است، باید مورد اهتمام بیشتر مسوولان دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
حجت الاسلا فاطمی نسب اضافه کرد که دشمن به دنبال نفوذ در حوزه اقتصاد و فرهنگ است و باید با هوشیاری و تلاش بسیجیان، از پیشبرد اهداف دشمن جلوگیری کرد.
وی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان، گفت: تا زمانی که روحیه جهاد و شهادت طلبی در بین فرزندان امام خمینی (ره) وجود دارد، دشمن نمی تواند بر کشور اسلامی غلبه کند.
فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب نیز در سخنانی افزود: بسیج پشتوانه ای قوی و مستحکم در برابر توطئه های دشمنان است و باید همگان خود را به این پشتوانه محکم وصل کنند.
سرهنگ پاسدار مسعود قنبری افزود: بسیجی همیشه باید با تقویت ایمان و اخلاص، در مسیری حرکت کند که به خداوند منتهی شود.
سرپل ذهاب با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه در دوران دفاع مقدس ۸۷۰ شهید والامقام را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
۷۰۷۹/۷۳۹۹/۸۰۶۶ خبرنگار:سیروس صدیقی چگینی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • بسيج
  • گردهمايي
  • قصرشيرين

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست