اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه جوانرود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات موجب یاس دشمنان خواهد شد
81954492-70504182.jpg

امام جمعه جوانرود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات موجب یاس دشمنان خواهد شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ماموستا ملا احمد فخری روز دوشنبه در همایش روحانیون، ائمه جمعه و جماعات جوانرود در فرمانداری این شهرستان افزود: مردم با حضور گسترده در این دو رویداد مهم سیاسی یک بار دیگر اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی به دشمنان نشان خواهند داد.
وی با بیان اینکه دشمان می خواهند با ایجاد تفرقه و فتنه اتحاد امت ها را بشکنند تصریح کرد: امروز که این واقعیت را در اطراف خود مشاهده می کنیم لازم است بیش از بیش برهوشیاری و بصیرت خود بیفزائیم و فریب دشمنان را نخوریم.
فرماندار جوانرود نیز با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: خدمات دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذشته در حوزه های مختلف قابل مقایسه نیست.
آرش لهونی، بر حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات تاکید کرد و افزود: تدابیر لازم برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم اندیشیده شده است.
وی با بیان اینکه بسترسازی برای برگزاری انتخابات سالم و افزایش شور و شعور سیاسی از اولویت های شهرستان است، یادآور شد: رعایت اصل بی طرفی از مهمترین وظایف مجریان انتخابات است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جوانرود نیز نقش روحانیان در جامعه را بسیار تاثیرگذار دانست و گفت: رسالت علما رسالتی سخت و طاقت فرساست و امروز روحانیون با بصیرت دادن به جامعه توطئه های دشمنان را خنثی می کنند.
حجت الاسلام مختار کرمی با اشاره به در پیش بودن دو رویداد مهم ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بر حضور گسترده و پرشور مردم در این دو رویداد حیاتی تاکید کرد.
در ادامه تعدادی از روحانیان حاضر در این همایش با بیان دیدگاه های خود بر لزوم حفظ وحدت، همدلی و دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کردند.
۸۰۶۶/۷۴۵۳

انتهای پیام /*

  • کلیات
  • همایش روحانیون
  • در جوانرود

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست