اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه جوانرود: انقلاب اسلامی هدیه الهی به ملت ایران بود
81944696-70486377.jpg

امام جمعه جوانرود: انقلاب اسلامی هدیه الهی به ملت ایران بود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا ماموستا ملا احمدفخری روز دوشنبه در اولین روز از دهه مبارک فجر در جمع مسئولان این شهرستان افزود: ملت مسلمان ایران در بهمن ۵۷ با استعانت از درگاه الهی و پایبندی به اعتقادات اسلامی، خواهان حضور رهبر و مقتدای خویش شدند و با مقاومت در جهت تحقق وعده الهی پایه های حکومت وابسته رژیم منحوس ستمشاهی را فرو ریختند.
وی تصریح کرد: دهه فجر یکی از ماندگارترین مقاطع تاریخ ایران است چرا که با پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران حیاتی دوباره یافت و از زیریوغ استعمار جهان خواران خارج شد.
امام جمعه جوانرود با بیان اینکه دشمنان اسلام و انقلاب در پوشش لباس خودی درصدد ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند خاطرنشان کرد: بصیرت افزایی و هوشیاری مردم در مقابل این توطئه ها ضروری و از اهمیت خاصی برخوردار است.
ماموستا فخری یادآور شد: انقلاب اسلامی و حکومت جمهوری اسلامی بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما ارزانی داشته است لذا باید قدر این انقلاب را بدانیم و از دستاوردهای آن پاسداری کنیم.
وی ابراز امیدواری کرد مردم و مسئولان همواره و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و با همفکری، تدبیر و امید به آینده و تلاش مؤثر زمینه پیشرفت جامعه را فراهم کنند.
فرماندار جوانرود نیز ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: دهه فجر نقطه عطف انقلاب اسلامی و یادآور اتحاد، همدلی و ولایتمداری مردم قهرمان ایران اسلامی است.
آرش لهونی افزود: دهه پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نقطه ای تعیین کننده و بی مانند در نظام اسلامی به حساب می آید که هر سال بایستی باشکوه تر از سال قبل گرامی داشته شود.
شهرستان جوانرود با ۷۴ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است.
۷۴۵۳/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست