اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه اهل سنت کرمانشاه: نامزدها با مردم صادق باشند
81960629-70516287.jpg

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه: نامزدها با مردم صادق باشند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ماموستا ملا محمد محمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد شافعی کرمانشاه با اشاره به حافظه تاریخی مردم و قدرت تحلیل و درک سیاسی آنان از نامزدهای انتخاباتی خواست به تدوین برنامه های کاربردی در حوزه نمایندگی خود بپردازند.
وی با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیتها از سوی شورای نگهبان؛ از همگان خواست با تمکین به قانون زمینه های حضور همه اقشار مردم را در انتخابات هفتم اسفند فراهم نمایند و از بیان برخی دیدگاه های غیرمسئولانه که مطلوب دشمن و دلسرد کننده ملت است بپرهیزند.
خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه شرکت در انتخابات را مترقی ترین شیوه دستیابی به حق تعیین سرنوشت آحاد جامعه دانست و ابراز امیدواری کرد مردم با همان شور انقلابی راهپیمایی ۲۲ بهمن، مراکز رای گیری را با حضور خود به مراکز یاس و سرافکندگی دشمنان و مغرضان خود بدل کنند.
وی در بخش دیگری از خطبه ها با تقدیر از حضور حماسی مردم غیور کرمانشاه در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: دشمن که همواره از توهم شکاف میان مردم و حاکمیت سخن می گوید، روز گذشته شرمسارانه، وحدت و حمایت ملت و نظام را دید و راهی جز اذعان به این حرکت منسجم نداشت.
وی این مردم بصیر را که آگاهانه در تمامی صحنه های انقلاب حضوری دشمن شکن داشته است؛ شایسته قدردانی و حمایت و رسیدگی به مشکلاتشان از سوی دولتمردان دانست.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • ماموستا ملا محمد محمدی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست