اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:پیشرفت همه جانبه در بخش های مختلف از دستاوردهای انقلاب بوده است
81959714-70514048.jpg

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:پیشرفت همه جانبه در بخش های مختلف از دستاوردهای انقلاب بوده است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ماموستا ملا محمد محمدی در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی بر سال ها ظلم و استبداد طاغوت در کشورمان پایان داد.
وی یادآور شد: در سی و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی پیروان اهل تسنن نیز در کنار براداران و خواهران شیعی خود حضوری پرشور و دشمن شکن در صحنه داشتند تا نشان دهند برخلاف تبلیغات دشمنان یاور و پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
ماموستا محمدی ادامه داد: مردم اهل سنت که در دوران شکل گیری انقلاب و سپس دفاع مقدس حضوری پرشور و موثر داشتند امروز هم به عنوان یک تکلیف و وظیفه در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن شرکت کردند تا به فرمایش مقام معظم رهبری لبیک گفته باشند.
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه یادآور شد: هر زمان بحث دفاع از تمامیت ارضی کشور و دفاع از دستاوردهای انقلاب پیش آمد، اهل سنت نیز حضور داشت و برای اعتلای نام ایران از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.
وی همچنین با تاکید بر اینکه امروز بحث شیعه و سنی دیگر مطرح نیست و همه باید به اعتلای کلمه اسلام و پیشرفت انقلاب اسلامی فکر کنیم، اظهار داشت: دشمنان انقلاب یکی از خواسته هایشان ایجاد تفرقه و دو دستگی میان مسلمانان است که باید با اتحاد و وحدت این توطئه آنان را نیز خنثی کنیم.
ماموستا محمدی در پایان و با قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: این حضور معنا دار پایه های انقلاب اسلامی را محکم و نقشه های دشمنان را خنثی می کند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • امام جمعه اهل سنت کرمانشاه
  • ماموستا ملا محمد محمدی
  • فجر ۹۴

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست