اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اقتدا به شهدا باعث در امان ماندن کشور از گزند دشمنان می شود
82449296-71451880.jpg

اقتدا به شهدا باعث در امان ماندن کشور از گزند دشمنان می شود

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

آیت الله مصطفی علما روز چهارشنبه در حاشیه مراسم تشییع پیکر یک شهید گمنام در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: امروز شهیدی در گمنامی روی دستان مردم کرمانشاه تشییع شد که ۳۰ سال از شهادتش می گذرد.
وی افزود: این تشییع بی معنا نیست بلکه به مفهوم آن است که راه شهدا را باید محکمتر از گذشته ادامه داده و بر صلابت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی بیفزاییم.
آیت الله علما خاطرنشان کرد: امنیت امروز ایران که در دنیا نمونه و کم نظیر است حاصل خون مطهر شهدایی است که جان خود را به عنوان عزیزترین سرمایه اشان فدا کردند.
امام جمعه کرمانشاه گفت: ادامه راه شهدا چیزی جز سعادت در دنیا و آخرت و پیروزی و موفقیت به همراه ندارد بنابراین همه باید دنباله رو شهیدان باشیم.
وی یادآوری کرد: رهبر معظم انقلاب نیز به همه ما تکلیف کرده که باید شهدا و خانواده هایشان را گرامی بداریم چرا که آن ها ای کشور را از دست دشمنان حفظ کردند.
آیت الله علما در پایان اظهار کرد: انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان و به برکت خون مطهر همین شهداست که روز به روز بر اقتدار و جایگاهش در دنیا افزوده می شود و پیروزی از ولایت فقیه نیز این اقتدار را برای ما نگه می دارد.
استان کرمانشاه بیش از ۹ هزار و ۸۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • امام جمعه كرمانشاه
  • آيت الله علما
  • شهيد گمنام

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست