اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اقتدار امروز انقلاب اسلامی مرهون خون شهداست
81954711-70504564.jpg

اقتدار امروز انقلاب اسلامی مرهون خون شهداست

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا ماموستا ملا عبدالله غفوری روز دوشنبه در مراسم یادواره شهدای حوزه فجر دهستان حسن آباد روانسر افزود: امروز به برکت خون مطهر شهدا، انقلاب اسلامی محفوظ مانده و به عنوان سرمشق و چراغ راه برای مسلمانان جهان در آمده است.
وی با بیان اینکه امروز رسالت ما به عنوان حافظان خون شهدا بسیار سنگین است اظهار داشت: ما باید همواره یاد و نام و راه شهدا را حفظ کنیم و در راستای حفظ انقلاب بکوشیم.
امام جمعه روانسر ادامه داد: راه شهدا استمرار حرکت انبیا و اوصیا الهی است و همه ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و به خوبی از آرمان های آنان پاسداری کنیم
ماموستا غفوری سربلندی ملت ایران را مدیون خون شهیدان و خانواده های معزز آنان دانست و تصریح کرد: آنچه موجب وقوع انقلاب اسلامی ایران شد پایبندی ملت ایران به حفظ ارزش های دینی بود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه روانسر نیز گفت: عزت، عظمت و سربلندی ایران اسلامی مرهون مبارزات امام راحل و خون شهدا و رهبری فرزانه انقلاب است.
سرهنگ علی اصغر الله دانه افزود: دشمنان از اول انقلاب تاکنون های توطئه های گوناگونی را علیه نظام اسلامی انجام داده اند با وجود همه این توطئه ها نظام اسلامی با حضور ملت همیشه در صحنه به پیشرفت های خود ادامه می دهد.
وی یادآور شد: ایام دهه فجر نشانگر روزهای اقتدار، انسجام و قدرت وحدت مردمی است که در پی آن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران محقق شده است.
فرمانده سپاه ناحیه روانسر خاطرنشان کرد: شهدای گرانقدر در همه زمینه ها همواره چراغ هدایتگر بوده و الگوپذیری از راه و رسم زندگی شهدا توسط نسل امروز ضروری است .
شهرستان روانسر ۱۳۵ شهید والامقام را تقدیم انقلاب و نظام اسلامی کرده است.
۸۰۶۶/۷۴۵۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • دهه فجر
  • امام جمعه روانسر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست