اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / افزایش ۷۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در کنگاور
81963638-70521712.jpg

افزایش ۷۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در کنگاور

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا سرهنگ حسین براری روز یکشنبه در جلسه کمیته مبارزه با مواد مخدر کنگاور افزود: امسال ۳۹۱ نفر در حوزه مواد مخدر از سوی نیروی انتظامی شهرستان دستگیر و روانه زندان شدند.
وی اضافه کرد: تاکنون ۹۳ طرح پاکسازی در نقاط آلوده شهرستان کنگاور اجرا شده که در آخرین طرح پاکسازی ۶۵ نفر از محلات اسلام آباد، غم تسلی و خرمنجا دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی از مبارزه جدی با عاملین فروش مواد مخدر خبر داد و اظهار داشت: علاوه بر ریشه کن کردن عاملین اصلی فروش مواد مخدر، برخورد شدیدی با خرده فروش ها خواهیم داشت و در این راستا هیچ گونه گذشتی نخواهیم کرد.
وی به برگزاری کلاس های آموزشی در مدارس در مقاطع مختلف اشاره کرد و اظهار داشت: امیدواریم با همکاری آموزش و پرورش شهرستان در راستای روشن سازی و آموزش دانش آموزان نسبت به مواد مخدر قدم بر داریم.
فرمانده انتظامی کنگاور با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می سوزاند گفت: احساس می شود تنها راه حل رفع معضل اعتیاد، ایجاد عزم ملی و بسیج همگانی در این راستاست.
براری تاکید کرد: باید در زمینه پیشگیری، مشاوره، ارتباط با خانوادها و همچنین ترک اعتیاد و پیشگیری کارهای فرهنگی زیادی انجام شود.
شهرستان کنگاور در ۹۰ کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۴۷/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • کشفیات
  • شهرستان کنگاور
  • حسین براری

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست