اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / افزایش ۳۶ درصدی کشفیات سرقت در کرمانشاه
82134993-70838631.jpg

افزایش ۳۶ درصدی کشفیات سرقت در کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا؛ پایگاه خبری پلیس روز یکشنبه به نقل از سردار منوچهر امان اللهی در چهارمین جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت که در سرسرای ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، عنوان کرد: انجام اقدامات پیشگیرانه توسط مردم اصلی ترین گام برای مبارزه با وقوع سرقت به ویژه سرقت منازل است.
وی افزود: با رعایت نکات ایمنی و بکارگیری هشدارهای پلیسی می توان فرصت سرقت را از مجرمان سلب کرد و احساس امنیت در جامعه را که خواسته به حق مردم است، افزایش داد.
این مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: متأسفانه بخش قابل توجهی از سرقت های استان خرد است و اغلب توسط معتادان انجام می شود که این مساله توجه هرچه بیشتر مسئولان ذیربط را می طلبد.
سردار امان اللهی گفت: با اتخاذ تدابیر لازم و فعالیت شبانه روزی مأموران انتظامی، طی سه ماه نخست سال جاری کشفیات سرقت در مرکز استان افزایش ۳۶ درصدی داشته است.
وی افزود: در این مدت افزایش ۲۸ درصدی کشفیات سرقت را در سطح استان کرمانشاه نیز شاهد بوده ایم.
وی با بیان اینکه در مدت مذکور وقوع سرقت در مرکز استان کرمانشاه یک درصد کاهش داشته است، تصریح کرد: در سه ماه ابتدایی سال جاری میزان وقوع سرقت در سطح استان هم پنج درصد کاهش داشته است.
سردار امان اللهی گفت: آمار سرقت ها در خرداد ماه امسال نیز در سطح استان ۹ درصد و در مرکز استان هفت درصد کاهش یافته است.
وی یادآور شد: افزایش ۵۹ درصدی کشفیات سرقت در مرکز استان و افزایش ۴۷ درصدی کشفیات در سطح استان در مدت مذکور از دیگر اقدامات پلیس انتظامی می باشد.
مقام ارشد انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: هم افزایی و همکاری مردم در عملکرد مطلوب و موفق پلیس نقش پر رنگی داشته است و امیدواریم این همراهی با مسئولیت پذیری مضاعف، فضای جامعه را برای ارتکاب اعمال مجرمانه ناامن سازد.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • پليس
  • كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست