اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / افزایش نظارت بر بازار اسلام آبادغرب
82113671-70798341.jpg

افزایش نظارت بر بازار اسلام آبادغرب

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

مجتبی شهبازی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا، با بیان اینکه اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد، افزود: نظارت و بازرسی براقلام پرمصرف خانوارها از جمله برنج، روغن، خرما، شکر، گوشت، لبنیات، زولبیا و بامیه، نان و برنج در این طرح انجام می شود.
وی اظهار کرد: در طرح تشدید نظارت بر بازار، تعداد اکیپ های نظارت از پنج به ۱۰ اکیپ افزایش پیدا کرده و هم اکنون با همکاری نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، اصناف و شبکه بهداشت و درمان این طرح اجرا می شود.
شهبازی تاکید کرد: کالاهای اساسی برای ایام ماه مبارک رمضان به اندازه کافی تامین شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اسلام آبادغرب نظارت بر بازار و جلوگیری از افزایش قیمت اجناس را از وظایف اصلی این اداره دانست و گفت: باید تلاش کرد که کالاها و اقلام مصرفی خانوارها در ماه مبارک رمضان به آسانی و با قیمت مناسب و همچنین به میزان کافی در اختیار مردم قرار گیرد.
شهبازی، با بیان اینکه تمام اقلام مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان پیش بینی شده گفت: تدابیر اساسی به منظور کنترل فعالیت های صنف های مختلف برای جلوگیری از هرگونه سودجویی با توجه به افزایش خرید مردم در ایام ماه مبارک رمضان، اندیشیده شده است.
وی ادامه داد: حدود هشت واحد از ابتدای ماه متخلف شناخته شده و به علت احتکار، کم فروشی، ارایه ندادن فاکتور، صورت حساب و گرانفروشی به پرداخت جرایم نقدی محکوم شده اند.
اسلام آبادغرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۵۵ کیلومتری غرب کرمانشاه قرار دارد.
۷۴۵۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • طرح رمضان
  • اسلام آبادغرب

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست