اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / افزایش آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه ضروری است
82333443-71222384.jpg

افزایش آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیرمترقبه ضروری است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری کرمانشاه، روز دوشنبه به نقل از مجتبی نیک کردار در هیجدهمین مانور سراسری زلزله و ایمنی که به صورت نمادین در دبیرستان شاهد ام‌البنین شهر کرمانشاه برگزار شد، افزود: این گونه مانورها باید منجر به افزایش آمادگی مردم در مقابل زلزله شود و دانش آموزان با کسب این مانورها و آموزش ها تجربیات خود را در خصوص چگونگی مقابله با حوادث غیرمترقبه به خانواده های خود منتقل کنند.
نیک کردار گفت: با توجه حادثه خیز بودن استان ایجاد آمادگی لازم در دستگاه های ذیربط برای ارایه خدمت در کوتاه ترین زمان ممکن الزامی است.
وی در تشریح اهداف مانورها گفت: مانورها علاوه براینکه آموزش های لازم را به دانش آموزان یاد می دهد، میزان سنجش آمادگی دستگاه ها برای مقابله سریع با حوادث را نشان خواهد داد، لذا ما همواره به برگزاری مانورهای اثربخش که منجر به افزایش علم و آمادگی در جامعه برای مقابله با حوادث غیر مترقبه شود، تاکید داریم.
معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه تاکید کرد: دستگاه های ذیربط در امر مقابله با حوادث غیرمترقبه باید همواره در جهت ارتقاء توانمندی و مجهز نمودن امکانات خود تلاش کنند.
نیک کردار خطاب به دانش آموزان حاضر در مراسم گفت: شما دانش آموزان باید تلاش کنید تا این مانورهایی را فرا می گیرید در زمان وقوع حادثه بکار گیرید تا هم از خودتان و هم خانواده های خود در آینده محافظت کنید.
۳۲۰۹/۸۰۶۶تنظیم کننده: عباداله آذرگون** انتشاردهنده: علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • مانور زلزله
  • حوادث غير مترقبه
  • افزايش آمادگي و توانايي

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست