اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اعلام برنامه های هفته بسیج توسط فرمانده ناحیه مقاومت کرمانشاه
82312365-71181374.jpg

اعلام برنامه های هفته بسیج توسط فرمانده ناحیه مقاومت کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ پاسدار جهانگیر کریمی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمانشاه که در سرسرای جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: امسال نیز همانند سال های گذشته در هفته گرامیداشت بسیج برنامه های مختلفی تدارک دیده شده که انتظار می رود ادارت شهرستان ما را در برگزاری هرچه بهتر آن ها یاری کنند.
وی با بیان اینکه برنامه های هفته گرامیداشت بسیج یک روز زودتر و از روز شنبه ۲۹ آبان آغاز می شود، گفت: در این روز همایش فرماندهان پایگاه های مقاومت و دیدار تعدادی از فرماندهان سپاه استان با آیت الله علما امام جمعه کرمانشاه را خواهیم داشت.
کریمی افزود: در روز یکشنبه ۳۰ آبان و اولین روز هفته بسیج که مصادف با اربعین حسینی (ع) نیز هست، نیروهای بسیجی به همراه مردم در مراسم تجمع بزرگ عاشوراییان مقابل مسجد جامع حضور پیدا و با آرمان ها و اهداف بلند حضرت سیدالشهدا (ع) تجدید عهد و پیمان می کنند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه ادامه داد: روز دوشنبه اول آذر، برنامه هایی نظیر یادواره شهدا، محفل شعر و خاطره، حضور یادگران هشت سال دفاع مقدس در مدارس و برگزاری یادوراه شهدای قاری شهرستان اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه در روز سه شنبه دوم آذر نیز برنامه های نظیر محفل انس با قرآن و برگزاری مسابقات کتابخوانی و ورزشی را خواهیم داشت، افزود: در روز چهارشنبه سوم آذر نیز برنامه هایی نظیر همایش حلقه صالحین پیرامون امر به معروف و نهی از منکر، ویزیت رایگان در دو محله فقیر نشین شهر و اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم پیش بینی شده است.
کریمی در خصوص برنامه های مهم روز پنجشنبه چهارم آذر نیز گفت: عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا، ویزیت رایگان مردم در دو محله فقیر نشین و سرکشی از خانواده های شهدای مدافع حرم از جمله این برنامه ها می باشد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه، تجمع بزرگ ‘شکوه بسیجیان با عنوان مدافعان حرم را مهمترین برنامه روز جمعه پنجم آذر عنوان کرد و افزود: در روز شنبه ۶ آذر که روز آخر هفته بسیج می باشد برنامه هایی نظیر افتتاح پروژه های عمرانی بسیج مانند بهره برداری از چهار پایگاه مقاومت خواهران و برادران و سوله صالحین در شهرک پرواز اجرا خواهد شد.
وی گفت: برگزاری صبحگاه مشترک دانش آموزی در دبیرستان استقلال نیز یکی دیگر از برنامه های روز آخر هفته گرامیداشت بسیج می باشد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • فرمانده ناحيه مقاومت بسيج كرمانشاه
  • سرهنگ جهانگير كريمي
  • هفته بسيج

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست