اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اعلام آمادگی مرزنشینان قصرشیرین برای خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن
81958783-70512093.jpg

اعلام آمادگی مرزنشینان قصرشیرین برای خلق حماسه ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا مرزنشینان قصرشیرین که حضور خود را در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی در طول ۳۷ سال گذشته بارها ثابت کرده اند و در هشت سال دفاع مقدس نیز کارنامه درخشانی در نبرد حق علیه باطل در دفاع از کیان اسلامی و مرزهای شرف و غیرت کشورمان از خود به یادگار گذاشته اند حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را بیعتی دوباره با آرمان های والای امام و رهبری و یک وظیفه ملی و شرعی می دانند.
یک دانشجوی قصرشیرینی شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن را وظیفه شرعی خود دانست و گفت: حضور حماسی مردم در جشن پیروزی انقلاب اسلامی بیعتی دوباره با ولایت و ارزش های والای نظام اسلامی است و اینکه مردم برای همیشه مدافع و پشتیبان این نظام دینی هستند.
اشکان امیدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بی شک مردم مومن و متدین ایران اسلامی با حضورباشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن یکبار دیگر عشق و وفاداری خود را به نطام اسلامی و رهبر معظم انقلاب اسلامی به نمایش خواهند گذاشت.
یکی دیگر از شهروندان قصرشیرینی بیان کرد: من فردا بطور قطع با خانواده و به ویژه به همراه فرزندم در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می کنم چرا که حضور ما بیانگر این است که نسبت به نظام و انقلاب بی تفاوت نیستیم و به آن عشق می ورزیم.
پروانه احمدی اضافه کرد: مرزنشینان قصرشیرینی همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس در دفاع از کیان اسلامی از جان مایه گذاشتند در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نیز حماسه ای دیگر در تاریخ پرافتخار نظام اسلامی ثبت و ضبط خواهند کرد.
رضا محمدی یکی از اصناف قصرشیرین نیز به خبرنگار ایرنا گفت: فردا روز قدرت نمایی مردم ایران اسلامی است و مردم فردا با شرکت گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر اعلام می کنند که پشتیبان این نظام دینی و ارزشی هستند و تا پای جان از آن دفاع می کنند.
زهرا اکبری دیگر شهروند قصرشیرینی نیز گفت: ۲۲ بهمن روز تجدید میثاق با آرمان های امام خمینی (ره)، شهدا و تجدید عهد و پیمان با رهبر معظم انقلاب اسلامی است.
وی اضافه کرد: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن علاوه بر اعلام وفاداری به آرمان ها، دستاوردها و ارزش های والای نظام اسلامی با حضور خود در این رویداد سیاسی و مهم جواب دندان شکنی به استکبار خواهند داد.
محمد محمدی یک فرهنگی قصرشیرینی نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: حضور دشمن شکن ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در حمایت از نظام اسلامی دشمنان را ناامید و توطئه های آنان را خنثی می کند.
همچنین مسئولان قصرشیرین نیز روز چهارشنبه با صدور اطلاعیه ای مردم را به شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند.
سرپرست فرمانداری قصرشیرین و امام جمعه این شهرستان با صدور بیانیه مشترکی قشرهای مختلف مردم انقلابی این شهرستان مرزی را به شرکت گسترده در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن روز اقتدار ملی دعوت کردند.
در این اطلاعیه با تبریک سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از قشرهای مختلف مردم و مسئولان انقلابی، اصناف، بازاریان، کارمندان، کارگران، دانش آموزان و دانشجویان، فرهنگیان، اساتید دانشگاه ها، طلاب و روحانیون، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، بسیجیان و نیروهای نظامی و انتظامی دعوت شد تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه ای دیگر خلق کنند.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران برگ زرینی در تاریخ انقلاب های جهان است و نتیجه روحیه ظلم ستیزی ملت در سایه سار پیروی از رهبریت و مرجعیت دینی بود که منافع استعماری قدرت های بزرگ را با چالش جدی مواجه کرد.
این اطلاعیه می افزاید: این انقلاب مردمی با حضور حداکثری همه جناح ها و گروهای سیاسی، مردم ، دانشجویان، دانش آموزان و اصناف در ۲۲ بهمن ۵۷ به پیروزی رسید.
اینک مردم مرزنشین قصرشیرین همصدا با سیل خروشان ملت فردا در روز ۲۲ بهمن به خیابان ها می آیند تا ضمن به نمایش گذاشتن اقتدار نظام اسلامی آمادگی خود را برای شرکت در یک رویداد سیاسی و مهم دیگر در انتخابات هفتم اسفندماه امسال اعلام کنند تا با تجلی حضور حماسی خود غبار یاس و ناامیدی را بر چهره کریه دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی بنشانند.
راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور ساعت ۹:۳۰ دقیقه صبح فردا با حضور گسترده مردم و مسئولان قصرشیرین از مقابل جهاد کشاورزی این شهرستان آغاز و تا میدان مهدیه محل تجمع راهپیمایان ادامه خواهد داشت.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • دهه فجر ۹۴
  • راهپیمایی
  • قصرشیرین

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست