اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اعتبارگواهینامه بین المللی شرکت آبفای شهری استان کرمانشاه تمدید شد
81974372-70540660.jpg

اعتبارگواهینامه بین المللی شرکت آبفای شهری استان کرمانشاه تمدید شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

منصور کیاور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ISO یا سازمان استاندارد سازی بین المللی شامل انواع مختلفی از استانداردها در دنیاست که شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه در سالهای اخیر در راستای این استاندارد ها گام نهاده است.
وی ادامه داد: امروزه رعایت استانداردهای کیفی در تولید و ارائه خدمات از آنچنان اهمیتی برخوردار است که اکثر کشورهای اروپایی کسب گواهینامه های مربوط به آن را شرط اولیه داد و ستدهای خویش اعلام کرده اند.
کیاور گفت: این در حالی است که موج بکارگیری این استانداردها بسیاری از کشورها را فرا گرفته است و همگام با جهانی شدن و در هم شکسته شدن مرزهای جغرافیایی در مناسبات اقتصادی وبازرگانی، پایداری وتوسعه سازمانها بیش از بیش به عواملی نظیر نوآوری در محصول وارائه خدمات به مشتری و ارباب رجوع وابسته می شود که این امر ضرورتهای جدیدی را برای سازمانها از جمله شرکت های آب و فاضلاب ایجاب می کند.
مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه افزود: کسب گواهینامه ایزو توسط یک شرکت یا سازمان، گویای موفقیت آن شرکت در ایجاد باور در مشتری نسبت به مسئولیت کیفیت در تمامی سطوح، ساختار سازمانی، استقرار و بکارگیری مستمر سیاستهای کنترلی، عملیاتی و پشتیبانی کیفیت در شرکت یا سازمان برای حضور در بازارهای جهانی و تامین رضایت مشتریان وارباب رجوع در بخش خدمات می باشد.
وی در پایان گفت: گواهینامه۹۰۰۱ ISO (سیستم مدیریت کیفیت) شرکت آبفای استان کرمانشاه برای سه سال آینده و تا سال ۲۰۱۸ میلادی (۱۳۹۷ شمسی) تمدید شده است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • منصور کیاور
  • شرکت آبفای استان کرمانشاه
  • گواهینامه مدیریت کیفیت

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست