اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استقبال از غرفه گردشگری استان کرمانشاه در نمایشگاه تهران

استقبال از غرفه گردشگری استان کرمانشاه در نمایشگاه تهران

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه روز شنبه به نقل از علیرضا مرادی بیستونی اظهار داشت: اجرای موسیقی زنده و پذیرایی با دم نوش های گیاهی و شیرینی های خاص استان درغرفه کرمانشاه و اجرای گروه حرکات موزون (هلپرکی) جاذبه خاصی برای بازدید کنندگان ایجاد کرد.
وی افزود: اجرای زنده شاهنامه خوانی ( الماس خان کندوله ای) به عنوان یکی از سنت های دیرینه استان کرمانشاه از دیگر برنامه های ما در نمایشگاه بین المللی گردشگری بود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری کرمانشاه عنوان کرد: در این نمایشگاه تلاش ما بر این بود که با پکیج های متعدد استان کرمانشاه به نحو شایسته ای معرفی کنیم.
مرادی بیستونی از رونمایی سیستم اطلاع رسانی هوشمند برای اولین بار توسط اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران خبر داد و گفت: کارایی این سیستم به گونه ای است که همه اطلاعات مورد نیاز یک گردشگر از جمله، تلفن های ضروری، آدرس هتل ها، مهمان پذیرها و رستوران های بین راهی، معرفی جاذبه های استان، فواصل شهرستان ها و استان های همجوار را به صورت پرینت در اختیار گردشگران قرار می دهد.
نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه در محل نمایشگاه های دائمی تهران دایر بود.
۸۰۶۶/۷۴۴۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • کرمانشاه
  • گردشگری

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست