اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استاندار کرمانشاه: کارنامه دولت تدبیر و امید در استان درخشان است
n82634991-71811650.jpg

استاندار کرمانشاه: کارنامه دولت تدبیر و امید در استان درخشان است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله رازانی عصر پنجشنبه در نشست کاری با فرمانداران و بخشداران استان که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، تاکید کرد: در طول دوران فعالیت دولت یازدهم، کشور موفقیت های چشم‌ گیر و قابل توجهی به دست آورد.
وی با بیان اینکه در سال ۹۲ مهمترین مشکل کشور مساله هسته ای بود، افزود: برای رفع این مشکل تلاش های ارزنده ای صورت گرفت که با هدایت های مقام معظم رهبری توفیقات خوبی نیز حاصل شد.
استاندار کرمانشاه، کاهش نرخ تورم را نیز از دیگر اقدام های قابل توجه دولت دانست و گفت: در چهار سال گذشته شاهد کاهش نرخ تورم از بیش از ۴۰ درصد به حدود ۱۲ درصد بودیم.
به گفته رازانی، دولت یازدهم در حوزه های بهبود شرایط فروش نفت، جذب سرمایه گذاری خارجی، تکمیل زیرساخت ها و توسعه خطوط ریلی نیز موفقیت های قابل توجهی به دست آورد.
وی اقدام های انجام شده در کرمانشاه در طول چهار سال گذشته را نیز مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: این دولت در بزرگترین اقدام ‌خود در کرمانشاه برای نخستین بار در طول تاریخ راه آهن را به کرمانشاه رساند.
استاندار کرمانشاه ادامه داد: در شش ماه اخیر با پیگیری های مستمری که انجام شد ساخت راه اهن کرمانشاه ملایر سرعتی بی نظیر داشت.
رازانی تصریح کرد: این پروژه آنقدر برای توسعه استان مهم است که در ۵۰ سال اخیر هیچ پروژه ای با این اهمیت در استان اجرا نشده است.
وی افزود: اجرای پروژه های مهمی همچون خودروسازی کرمانشاه و سامانه بزرگ گرمسیری را نیز می توان از دیگر اقدام های مهم دولت تدبیر و امید در کرمانشاه دانست.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه عملکرد دولت روحانی در چهار سال آینده درخشان تر خواهد بود، گفت: با توجه به تجربه کسب شده در چهار سال گذشته و اصلاحات در کابینه صورت در چهار سال آینده به نظر می رسد که بخش زیادی از مشکلات کشور مرتفع خواهد شد.
رازانی افزود: اگر ما مدیران در دولت دوم دکتر روحانی بودیم بدون هیچ انقطاعی کارمان را ادامه می دهیم و اگر تصمیم دولت بر ایجاد تغییر در مدیریت استان بود نیز کارها ادامه خواهد شد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود خطاب به فرمانداران حاضر در جلسه گفت: تامین امنیت و آرامش منطقه، مدیریت بر خدمات رسانی دستگاه ها و عمران و آبادانی شهرستانها از وظایف فرمانداران است.
استاندار کرمانشاه تاکید کرد: مساله اول ما در استان بحث اشتغال است، لذا فرمانداران باید اولویت اول و عمده وقتشان را صرف این موضوع کنند.
۷۴۴۵/۸۰۶۶ خبرنگار:سامان رحمتیان ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

برچسب ها

سياسي

دولت تدبير و اميد

استاندار كرمانشاه

كارنامه دولت

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست