اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استاندار کرمانشاه: موضوع اصلی کشور تولید و اشتغال است
82477921-71510440.jpg

استاندار کرمانشاه: موضوع اصلی کشور تولید و اشتغال است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ اسدالله رازانی روز پنجشنبه در در بازدید از مجتمع کشت و صنعت روژین تاک کرمانشاه با تاکید بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان باتوجه به وضعیت ویژه استان کرمانشاه افزود: برای سهولت و تسریع در امور مربوط به حمایت از تولیدکنندگان و انجام امور اداری آنها به تمام تولیدکنندگان کوشا و فعال استان گفته ام که هر زمان که نیاز به جلسه یا هماهنگی خاصی برای پیشبرد امور تولیدی داشتند بدون واسطه و مستقیما با من تماس بگیرند.
در این بازدید، مدیرعامل مجتمع روژین تاک از اینکه استاندار کرمانشاه این بستر را فراهم آورده است که تولیدکنندگان بدون واسطه با مدیریت ارشد استان ارتباط و تماس داشته باشند قدردانی کرد.
استاندار کرمانشاه در ادامه از گلخانه در دست ساخت چهار هکتاری روژین تاک بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان روند این پروژه قرار گرفت.
بنا به اظهارات مجری طرح، این گلخانه قابلیت کشت ۱۰۵میلیون نشا گیاهان مختلف اعم از۴۰ میلیون نشا گوجه فرنگی و ۶۵ میلیون نشاء نباتات صنعتی و‌گیاهان دارویی را در سال دارد که مبلغ ۲۰۰میلیارد ریال اعتبار مصوب از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای آن درنظر گرفته شده است که از طریق بانک کشاورزی پرداخت خواهد شد.
۳۰۳۳انتشار دهنده:فرزاد نویدی

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • بازديد استاندار كرمانشاه
  • شركت كشت و صنعت
  • توليد و اشتغال

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست