اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استاندار کرمانشاه: باید از فرصت پسابرجام برای سرمایه گذاری در استان استفاده کنیم
81951152-70498169.jpg

استاندار کرمانشاه: باید از فرصت پسابرجام برای سرمایه گذاری در استان استفاده کنیم

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله رازانی روز شنبه پس از امضا تفاهم نامه همکاری با مجموعه از سرمایه گذاران هندی، کره ای و ایرانی اظهار داشت: دوران تحریم فرا رسیده است و امروز پنجره های جدیدی پیش روی ایران اسلامی باز شده است.
وی افزود: جذابیت های سرمایه گذاری در جمهوری اسلامی ایران باعث شده است که پس از برداشته شدن تحریم ها سرمایه گذاران خارجی به ایران هجوم بیاورند.
استاندار کرمانشاه با توجه به ظرفیت های استان برای سرمایه گذاری گفت: باید استعدادهای استان را شناسایی کنیم تا بتوانیم از دوران پسابرجام برای توسعه کرمانشاه بهره گیریم.
رازانی ادامه داد: در سال های گذشته کرمانشاه فرصت های بسیاری را برای پیشرفت از دست داده از این رو ما باید از این اشتباهات درس بگیریم و مشکلات را به سرعت برطرف کنیم.
وی با اشاره به وضعیت مطلوب زیرساخت های استان کرمانشاه عنوان کرد: با وجود زیرساخت های خوبی که در کرمانشاه وجود دارد متاسفانه وضعیت کرمانشاه در بخش های اقتصاد، معیشت و اشتغال خوب نیست.
استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از صحبت های خود به امضا تفاهم نامه با مجموعه ای از سرمایه گذاران هندی، کره ای و ایرانی اشاره کرد و گفت: این تفاهم نامه یکی از نخستین گام های استان برای استفاده از فضای پسابرجام است.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست