اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استاندار کرمانشاه: انتخابات ریاست جمهوری تجسم واقعی مردم سالاری است
82520082-71592947.jpg

استاندار کرمانشاه: انتخابات ریاست جمهوری تجسم واقعی مردم سالاری است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

‍به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله رازانی روز یکشنبه در چهاردهمین نشست ستاد انتخابات استان افزود: اداره کردن شهرها بخش مهمی از مسائل کشور را تشکیل می‌دهد، اما در تمامی کشورها انتخابات ریاست جمهوری اهمیتی چند جانبه دارد.
وی اضافه کرد: در نظام ما که مبتنی بر جمهوری اسلامی است، این عرصه همیشه یک عرصه رقابتی جدی، سرنوشت ساز و تعیین کننده بوده است که با توجه به ظرفیتهای جمهوری اسلامی، جلوه گاه رقابت جناحهای سیاسی معتقد به چارچوب نظام بوده است.
وی همچنین ضمن اشاره به وضعیت ویژه منطقه و جهان در مقطع کنونی، گفت: کشور و نظام ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی با مسیری که در مبارزه با نظام ‌استکباری در پیش گرفت، مورد عداوت دشمنان متعددی از جمله صهیونیسم بین المللی و جریان های ارتجاعی و تکفیری قرار گرفته و در این میان آنچه عامل استحکام روزافزون نظام بوده، پشتیبانی و حضور مردم در مناسبت های مختلف و به ویژه ‌انتخابات بوده است.
یوسف شاه حسینی معاون سیاسی و امنیتی استانداری و رییس ستاد انتخابات استان نیز بر لزوم پرهیز کامل نسبت به استفاده از ظرفیتهای دولتی در انتخابات تأکید کرد و افزود: اصل اثبات شده در افکار عمومی این است که دولت پایبند و ملتزم به قانون است و از امکانات دولتی برای امور انتخاباتی استفاده نمی کند و ما باید با رعایت جوانب قانونی این اعتماد اجتماعی را تقویت کنیم.
مسئولان کمیته‌های های ستاد انتخابات استان کرمانشاه نیز در این جلسه گزارش جامعی از اقدام های انجام شده در حوزه خود را ارائه کردند.
۸۰۶۶ انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • انتخابات۹۶
  • رياست جمهوري
  • استاندار كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست