اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استاندار کرمانشاه:عملکرد مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مورد بررسی قرار می گیرد
82427585-71409085.jpg

استاندار کرمانشاه:عملکرد مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مورد بررسی قرار می گیرد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، اسداله رازانی روز یکشنبه در بازدید از نحوه ارایه خدمات به سرمایه گذاران در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان افزود: تصوری که به ذهن هر شنونده و فرد سرمایه گذاری در خصوص مرکز خدمات سرمایه گذاری و پنجره واحد می رسد تسریع در صدور مجوزهای مربوط به سرمایه گذاری است.
وی با بیان اینکه در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در جهت ارایه خدمات به سرمایه گذاران به منظور تسریع در صدور مجوزها اقدامات اساسی شکل نگرفته، اظهار داشت: اگر قرار است این مرکز به عنوان پنجره واحد فعالیت داشته باشد باید به صورت دقیق و همه جانبه در خدمت سرمایه گذاران باشد و صدور مجوزهای لازم برای سرمایه گذاران در کوتاه ترین زمان ممکن توسط این مرکز صورت گیرد.
رازانی خاطرنشان ساخت: یکی از راهکارها برای ارتقای فضای کسب و کار تسریع در صدور مجوزها از طریق مرکز خدمات سرمایه گذاری است لذا در بازدیدی که از مرکز صورت گرفت، مشخص شد که تمامی نمایندگان دستگاه ها در این مرکز مستقر نیستند بنابراین برای فعالیت و عملکرد این مرکز، تصمیمات لازم برای برنامه ریزی و استقرار نمایندگان تمامی دستگاه ها اتخاذ خواهد شد.
وی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید برای ارتقای فضای کسب و کار و همچنین سرمایه گذاری اقدام های مهمی صورت گرفته ، تصریح کرد: بزودی جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با دستور کار بررسی روند صدور مجوزها و مشکلات و زمانی که برای صدور مجوزها صرف می شود، تشکیل و در آن جلسه نحوه استقرار و عملکرد این مرکز بررسی خواهد شد.
استاندار کرمانشاه بیان داشت: قاعده و روند کاری پنجره واحد تسریع در صدور مجوزها است لذا این کار و هدف در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت و باید مشخص شود که این پنجره واحد در عمل کارایی مناسب را برای تسریع در کار سرمایه گذاران دارد یا خیر؟
رازانی ادامه داد: اینکه تابلویی به عنوان مرکز خدمات سرمایه گذاری نصب شود در راستای حل مشکل سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری قلمداد نمی شود.
وی در پایان با بیان اینکه باید بررسی شود که طی چه مدت زمانی مجوزها از طرف این مرکز برای سرمایه گذاران صادر می شود، گفت: باید با مردم و سرمایه گذاران با صداقت برخورد شود لذا بزودی جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری را با هدف بررسی عملکرد این مرکز و اتخاذ تصمیمات لازم به منظور تسریع در صدور مجوزها با استقرار تمامی نمایندگان دستگاه ها در این مرکز تشکیل خواهیم داد.
۸۰۶۶ انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • مركز خدمات سرمايه گذاري
  • استاندار كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست