اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / استاندار: سفر رئیس جمهوری نقطه امیدی برای توسعه کرمانشاه است
82116743-70804249.jpg

استاندار: سفر رئیس جمهوری نقطه امیدی برای توسعه کرمانشاه است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری روز شنبه به نقل از اسدالله رازانی در نشست هماهنگی برنامه های افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح ها و پروژه های مهم استان در سفر رئیس جمهوری اظهار کرد: سفر رئیس جمهوری به کرمانشاه به احتمال زیاد در هفته اول بعد از ماه مبارک رمضان انجام می شود و در صورت تقارن با برنامه هایی همچون حضور هیات های بلند پایه خارجی نیز حداکثر با یک هفته تأخیر انجام خواهد شد.
این مدیر ارشد اجرایی همچنین عنوان کرد: ستاد اجرایی سفر رئیس جمهور در استان مستقر می شود و هماهنگی های لازم برای برنامه ریزی و فراهم کردن مقدمات سفر دکتر روحانی به استان کرمانشاه را آغاز خواهد کرد.
وی اضافه کرد: این هیات همچنین از طرح ها و پروژه های پیشنهادی برای افتتاح و یا شروع عملیات اجرایی نیز بازدید میدانی به عمل خواهد آورد.
رازنی با اشاره به اینکه مدیریت ارشد استان از مدت ها قبل کار شناسایی پروژه های و طرح های قابل ارایه در سفر رئیس دولت تدبیر و امید را آغاز کرده گفت: حاصل این کار تهیه یک مجموعه بسیار قابل توجه از طرح ها و پروژه های بزرگ است که پس از برگزاری نشست مشترک با هیات اجرایی سفر رئیس جمهوری نهایی خواهد شد.
در این نشست که با حضور معاونان اقتصادی و عمرانی استاندار و مدیران اجرایی استان برگزار شد، طرح ها و پروژه های پیشنهادی عمرانی و اقتصادی در بخش های دولتی و خصوصی مورد بحث و بررسی کارشناسانه قرار گرفت.
۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • سفر رئيس جمهوري
  • استاندار كرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست