اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / از باخت تلخ بعثت مقابل پرسپولیس گناوه تا برپایی اردوی تیم ملی کشتی عراق در کرمانشاه
81950039-70496103.jpg

از باخت تلخ بعثت مقابل پرسپولیس گناوه تا برپایی اردوی تیم ملی کشتی عراق در کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، اولین رویداد ورزشی کرمانشاه در هفته جاری که می توان به آن اشاره کرد دعوت از حسین کیهانی و محمدجعفر مرادی ۲ دونده کرمانشاهی به اردوی تیم ملی دو و میدان برای آماده سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بود که از ۱۲ بهمن تمرینات خود را در دو بخش داخل سالن و صحرا نوردی آغاز کردند.
حسین کیهانی هم برای مسابقات داخل سالن آسیا رشته ۱۵۰۰ متر و هم برای مسابقات دو صحرا نوردی به اردو دعوت شده و محمدجعفر مرادی نیز برای مسابقات صحرا نوردی خود را آماده می کند.

** اعزام بانوی قایقران کرمانشاهی به اردوی هلند
نازنین رحمانی بانوی قایقران کرمانشاهی همراه با تیم ملی روئینگ بانوان کشورمان به اردوی یک ماهه هلند اعزام شد تا خود را برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو آماده کند.
این تیم تا ۱۰ اسفند ماه تمرینات خود را در شهر آمستردام پیگیری می کند.

** کشتی گیر کرمانشاهی حاضر به مسابقه برابر حریف اسرائیلی نشد
مسابقات کشتی جام دانکلوف و نیکولاپتروف در حالی به میزبانی شهر صوفیه بلغارستان برگزار شد که خیرالله قهرمانی کشتی گیر کرمانشاهی حاضر به رویارویی با حریف رژیم صهیونیستی نشد.
قهرمانی نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشورمان در این مسابقات بود که پس از انجام وزن کشی مشخص شد باید به مصاف رقیبی از رژیم صهیونیستی برود و در حالی که یکی از امید داران کسب مدال برای کشورمان بود در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حاضر به مسابقه برابر حریف اسرائیلی خود نشد تا از گردونه مسابقات کنار برود.
ارشک محبی دیگر کشتی گیر کرمانشاهی حاضر در مسابقات بین المللی بلغارستان بود که وی در وزن ۸۶ کیلوگرم در اولین گام به مصاف حریفی از میزبان رفت و با قبول شکست مقابل این کشتی گیر حذف شد.

** بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی عازم مسابقات قهرمانی جهان می شود
ترکیب تیم ملی پینگ پنگ مردان و زنان کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اعلام شد که در میان بانوان اعزامی کشورمان به مسابقات مالزی نام ندا شهسواری ورزشکار کرمانشاهی نیز دیده می شود.
مسابقات پینگ پنگ قهرمانی جهان قرار است ۱۷ بهمن تا پنجم اسفند ماه در شهر کوالالامپور برگزار می شود.

** بعثت کرمانشاه نتیجه را به پرسپولیس گناوه واگذار کرد
در آغاز هفته پانزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم بعثت کرمانشاه دومین شکست این فصل خود را مقابل تیم پرسپولیس گناوه تجربه و با حساب دو بر صفر مغلوب حریف شد.
بعثت کرمانشاه با این شکست ۲۵ امتیازی باقی ماند و با یک پله سقوط در مکان چهارم جدول رده بندی گروه اول مسابقات قرار گرفت.

** کسب سه مدال رنگارنگ در مسابقات قهرمانی کشور توسط ووشوکاران
تیم منتخب استان کرمانشاه به مسابقات ووشوی قهرمانی کشور در دو بخش ساندا و تالو اعزام شد که در پایان توانستند صاحب دو مدال نقره و یک برنز شوند.
در بخش ساندا و در وزن ۹۰ – کیلوگرم اشکان دلفانی ووشوکار کرمانشاهی پس از صعود به فینال در این مرحله مغلوب حریفی از اصفهان شد و به مدال نقره بسنده کرد همچنین در وزن ۵۶- کیلوگرم نیز مهران سلیمی دیگر ووشوکار کرمانشاهی توانست در کنار ووشوکاری از استان مرکزی به مقام سوم مشترک و مدال برنز دست یابد.
در بخش تالو نیز سید مسعود حسینی در فرم چانگ چوان با کسب ۹٫۴۷ امتیاز پس از ووشوکار خوزستانی مقام نایب قهرمانی را بدست آورد.

** دو ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلو دعوت شدند
رئیس هیات شنا، شیرجه و واترپلو استان کرمانشاه از دعوت دو ورزشکار کرمانشاهی به اردوی تیم ملی واترپلوی بزرگسالان کشورمان خبر داد.
پیمان جاویدان اظهار کرد: ارشیا الماسی و محمدجواد عباسی دو ورزشکار کرمانشاهی هستند که با نظر کادر فنی به اردوی آمادگی تیم ملی واترپلوی کشورمان دعوت شده اند که از روز یکشنبه ۱۸ بهمن زیرنظر سرمربی صربستانی تیم ملی واترپلو ایران تمرینات خود را در استخر بین المللی ۹ دی برگزار می کنند

** تیم های کشتی آزاد و فرنگی عراق در کرمانشاه اردو زدند
تیم های کشتی آزاد و فرنگی عراق که خود را برای حضور در مسابقات آسیایی بانکوک آماده می کنند اردوی یک هفته ای خود را در کرمانشاه برپا کردند.
تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی عراق با ۲۲ کشتی گیر از روز چهارشنبه اردوی مشترک خود را با تیم منتخب استان در کرمانشاه آغاز و احتمالا روز یکشنبه یا دوشنبه هفته آینده دیداری دوستانه با تیم منتخب استان برگزار خواهند کرد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست