اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / ازناکامی تیم های استان درمسابقات لیگ برتر تا میزبان اردوی تیم ملی سپک تاکرا

ازناکامی تیم های استان درمسابقات لیگ برتر تا میزبان اردوی تیم ملی سپک تاکرا

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، اولین رویداد ورزشی کرمانشاه در هفته جاری که می توان به آن اشاره کرد کسب سه مدال طلا، نقره و برنز توسط ووشوکاران کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی نونهالان، نوجوانان و جوانان کشور در شهرستان شاهرود استان سمنان بود
فرشادنظر نیا نماینده وزن ۸۰- کیلوگرم کرمانشاه توانست در فینال رقابت ها بر حریفی از مازندران غلبه و با شایستگی به مدال طلای این وزن دست یابد، در وزن ۶۰- کیلوگرم نیز سعدی عزیزی دیگر سانداکار کرمانشاهی توانست در کنار ورزشکاری از اصفهان صاحب مدال برنز مشترک شود.
در بخش تالو و در رده سنی نونهالان نیز سبحان تلاندشتی در فرم گون شو توانست با کسب امتیاز ۸٫۸۵ امتیاز مدال نقره را از آن خود کند تا در پایان مدال آوران کرمانشاهی به اردوی تیم ملی دعوت شوند.

** حضور رئیس فدراسیون وزنه برداری در مجمع هیات استان
رئیس فدراسیون وزنه برداری و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی در مجمع عادی هیات وزنه برداری استان کرمانشاه گفت: از این پس امکانات و تجهیزات لازم براساس نوع فعالیت در اختیار هیات های استانی قرار می گیرد.
وی با تاکید بر اینکه تجهیزات مورد نیاز براساس ارزیابی هیات ها و نحوه فعالیت آن ها داده خواهد شد و در این بین مطمئنا هیات های استانی که فعال تر از دیگران باشند از امکانات و تجهیزات بیشتری برخوردار می شوند از برگزاری مسابقات ملی و بین المللی وزنه برداری در کرمانشاه حمایت کرد و گفت: سعی می شود در آینده شرایط برای برگزاری چنین مسابقاتی فراهم شود.

** بازماندن بدمینتون کرمانشاه از راه یابی به دور دوم مسابقات لیگ برتر
در آغاز دور برگشت مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور که به میزبانی زنجان برگزار شد تیم کرمانشاه با قبول دو شکست و تنها یک پیروزی و قرار گرفتن در رده سوم از راه یابی به مرحله بعد مسابقات باز ماند.
تیم کرمانشاه ابتدا سه بر دو برابر سازه های فولادی ایستاگنبد پیروز شد اما در مسابقات دوم و سوم خود برابر دانشگاه آزاد تهران با حساب چهار بر یک و برابر بیمه کارآفرینان زنجان پنج بر صفر متحمل شکست شد.
با این نتایج تیم شهدای ورزش و جوانان کرمانشاه ۱۲ امتیاز کسب و در رده سوم جدول رده بندی گروه اول مسابقات قرار گرفت تا در نهایت نمایندگان زنجان و تهران به مرحله بعد صعود کند.

** ناکامی هاکی کرمانشاه در دور نهایی مسابقات لیگ برتر
تیم هاکی کرمانشاه نیز که به مرحله نهایی و جمع ۶ تیم برتر مسابقات لیگ برتر راه یافته بود در این مرحله کاری از پیش نبرد و در نهایت از بین تیم های حاضر در رده آخر ایستاد.
تیم هیات هاکی کرمانشاه در اولین مسابقه خود برابر نفت و گاز گچساران یکی از فینالیست های این دوره قرار گرفت و با حساب چهار بر سه نتیجه را واگذار کرد، این تیم در دومین مسابقه برابر هیات لرستان قرار گرفت و در نهایت برابر این تیم به تساوی سه بر سه دست یافت.
تیم کرمانشاه در سومین دیدار برابر سمنان با نتیجه چهار بر یک نتیجه را واگذار کرد، این تیم در دیدار پنجم برابر شهرداری اراک با حساب ۹ بر ۲ مغلوب شد و در دیدار آخر خود برابر شهرداری ارومیه با شکست ۶ بر ۵ به کار خود در این مسابقات پایان داد.

** برپایی اردوی آمادگی تیم ملی سپک تاکرا در کرمانشاه
اردوی تیم ملی سپک تاکرا در بخش رگو از ۲۶ بهمن در کرمانشاه آغاز و به مدت چهار روز تا بیست و نهم همین ماه با حضور ۶ ملی پوش از استان های البرز، زنجان، مرکزی و کرمانشاه ادامه یافت.
مهرداد جعفری، محمد صفایی و امیر خانی سه ورزشکار استان بودند که در این اردو زیرنظر رضا رستمی سرمربی کرمانشاهی تمرینات خود را دنبال کردند.
تیم ملی سپک تاکرای بزرگسالان کشورمان خود را برای حضور در مسابقات جهانی تایلند که مرداد ماه سال آینده برگزار می شود، آماده می کند.

** بعثت جشنواره ای از گل به راه انداخت
در هفته هفدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم فوتبال بعثت کرمانشاه مقابل یاران غدیر هشتگرد کرج جشنواره گل به راه انداخت و با حساب ۹ بر صفر پیروز شد.
این مسابقه در ورزشگاه شریعتی کرج برگزار و تیم بعثت با گل های نادر احمدی دو گل، فرشاد باوندپور دو گل، عادل اسحاقی دو گل، ایوب سبحانی پور دو گل و رضا محمد حسینی یک گل پیروز شد تا بهترین پیروزی این فصل لیگ دسته دو را کسب کرده باشد.
بعثت با این پیروزی ۲۸ امتیازی شد تا با یک پله صعود در مکان چهارم جدول رده بندی گروه اول قرار بگیرد و با توجه به تساوی تیم های نیروی زمینی تهران و اکسین البرز همچنان شانس صعود داشته باشد.
تیم بعثت در هفته هجدهم و پایانی مسابقات لیگ دسته دوم سه شنبه هفته آینده (چهارم اسفند) در خانه به مصاف برق نوین شیراز می رود و نیروی زمینی نیز در کاشان با تیم شهرداری که برای بقا می جنگد مسابقه خواهد داد.
تیم بعثت تنها در صورت پیروزی مقابل برق نوین شیراز و شکست نیروی زمینی مقابل شهرداری کاشان می تواند به دور دوم صعود کند.

** اعزام دونده کرمانشاهی به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا
حسین کیهانی دونده شناخته شده کرمانشاهی در ماده ۱۵۰۰ متر به مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا که به میزبانی قطر برگزار می شود، اعزام شد.
کیهانی در مسابقات اخیر داخل سالن قهرمانی کشور توانست با ثبت رکورد سه دقیقه و ۵۰ ثانیه و ۶۴ صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافته و جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کند.

** شرکت تیم وزنه برداری کرمانشاه در مسابقات قهرمانی کشور
رئیس هیات وزنه برداری استان کرمانشاه از حضور تیم وزنه برداری بزرگسالان استان در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور خبر داد و گفت: تیم کرمانشاه با هشت ورزشکار در این رقابت ها حضور یافته است.
بابک سلیمی افزود: حافظ قشقایی در دسته ۵۶ کیلو، فرشید محمدی و کیمنش پیری در ۶۲ کیلو، سامان ملکی در ۶۹، میلاد خسروی در ۷۷ کیلو، محمد حاتمی و سجاد قصابیان در ۸۵ و کیا قدمی در ۱۰۵ کیلو ترکیب تیم کرمانشاه را در این مسابقات تشکیل می دهند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • گزارش هفتگی ورزش
  • استان کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست