اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در کرمانشاه آغاز شد
82249787-71056602.jpg

اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران در کرمانشاه آغاز شد

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

ناصرسلیمی رییس هیات هندبال استان کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این اردو ۴۵ ورزشکار از ۱۵ استان کشور حضور خواهند داشت.
وی با بیان اینکه اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران به مدت یک هفته و تا ۱۵ مهر ادامه پیدا می کند، افزود: این اردو صبح و عصر در سرسرای اختصاصی هندبال کرمانشاه شهرک کیهانشهر برگزار می شود.
سلیمی که خود سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران نیز هست، خاطرنشان کرد: در مدت برپایی اردوی تیم ملی در کرمانشاه سه مسابقه دوستانه با تیم های منتخب لرستان، کرمانشاه و کردستان نیز پیش بینی شده است.
رییس هیات هندبال کرمانشاه ادامه داد: کرمانشاه با داشتن هشت ورزشکار بیشترین ملی پوش را در تیم ملی هندبال نوجوانان دارد و استان های خراسان رضوی، اصفهان و تهران نیز هر کدام با هفت ملی پوش در رده دوم قرار دارند.
وی یادآور شد: ورزشکارانی که در اردوی تیم ملی در کرمانشاه حضور دارند در واقع منتخب ۱۲۰ نفر از هندبالیست های نونهال بوده اند که اولین مرحله اردوی تیم نوجوانان را برگزار خواهند کرد.
سلیمی با بیان اینکه تیم ملی هندبال نوجوانان ایران که چندی پیش با تصمیم وزارت ورزش و جوانان از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا انصراف داد، با محرومیت مواجه شده است، گفت: فعلا تیم هندبال نوجوانان ایران از حضور در مسابقات رسمی محروم شده اما در رقابت های بین المللی حتما شرکت خواهیم کرد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • ورزش
  • اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران
  • رئیس هیات هندبال کرمانشاه
  • ناصر سلیمی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست