اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اجرای پروژه های در دست اجرا استان کرمانشاه را متحول می کند
82418702-71389802.jpg

اجرای پروژه های در دست اجرا استان کرمانشاه را متحول می کند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا، اسدالله رازانی روز دوشنبه در پایان سفر خود به شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو که به منظور افتتاح چند طرح عمرانی، خدماتی و کشاورزی انجام شد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با همت دولت تدبیر و امید پروژه های خوبی در استان آغاز شده و یا روند اجرایی آن ها سرعت گرفته است.
وی ادامه داد: راه آهن غرب کشور یکی از این پروژه هاست که تا پایان فروردین ۹۶ به کرمانشاه خواهد رسید و عملا استان ما نیز به شبکه حمل و نقل ریلی وصل می شود.
رازانی ادامه داد: یکی دیگر از پروژه های مهم و اثرگذار طرح گرمسیری است که مزارع کشاورزی شهرستان های قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب را مشروب خواهد ساخت.
استاندار کرمانشاه همچنین از رفع تقریبی مشکل پتروشیمی اسلام آبادغرب نیز خبر داد و گفت: سعی می کنیم تا چند ماه آینده عملیات احداث این مجتمع عظیم که با احتساب صنایع پایین دستی امکان اشتغال ۱۰ هزار نفر را فراهم می کند، آغاز شود تا با اجرای آن این شهرستان کاملا متحول شود.
وی همچنین به افتتاح چند طرح در بخش های مختلف در شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو اشاره کرد و گفت: این پروژه ها که در حوزه های آموزشی، کشاورزی، عمرانی و خدمات رسانی بود قطعا در رشد اقتصادی آن ها موثر خواهد بود.
رازانی در پایان اظهار کرد: این طرح ها علاوه بر سود عمومی برای شهرستان های اسلام آبادغرب و دالاهو، زمینه اشتغال چندین نفر را نیز فراهم می کند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshahو کانال تلگرام به آدرسirnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • اجتماعي
  • استاندار كرمانشاه
  • اسدالله رازاني
  • افتتاح پروژه دهه فجر

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست