اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / اجرای بیش از ۱۸ هزار طرح خوداشتغالی توسط مددجویان کمیته امداد کرمانشاه
82070178-70716245.jpg

اجرای بیش از ۱۸ هزار طرح خوداشتغالی توسط مددجویان کمیته امداد کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش ایرنا و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان کرمانشاه، رشید جلیلیان روز چهارشنبه با بیان اینکه این طرح های فعال با بهره مندی از تسهیلات اشتغال طی پنج سال گذشته اجرایی شده افزود: کارشناسان خودکفایی کمیته امداد در راستای پیشرفت طرح های مذکور نظارت های مستمر فنی و تخصصی بر آن ها اعمال می کنند.
وی افزود: از ۱۸ هزار و ۶۱۷ طرح اشتغال فعال مددجویان استان بیش از هشت هزار طرح در زمینه دامپروری، نزدیک به هفت هزار خدمات، دو هزار طرح صنایع دستی و مابقی در زمینه های کشاورزی، صنفی و صنعتی اجرایی شده است.
جلیلیان یادآور شد: قبل از سال ۹۰ نزدیک به ۳۱ هزار طرح اشتغال دیگر نیز از سوی مددجویان تحت حمایت در استان کرمانشاه اجرا شده که هم اکنون این طرح ها به دلیل خروج از حمایت های کمیته امداد مورد نظارت قرار نمی گیرند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام (ره) کرمانشاه همچنین به اعمال بیش از ۵۶ هزار نظارت تخصصی بر طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان در سال ۹۴ اشاره و اظهار کرد: کمیته امداد نظارت های تخصصی را برای ارتقا سطح کمی و کیفی خدمت رسانی به مددجویان و افزایش ضریب موفقیت آنان در طرح اشتغال اجرا شده اعمال می کند.
وی در پایان تاکید کرد: اعمال نظارت های تخصصی مستمر و مداوم موجب موفقیت طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شده است.
حدود ۱۶۰ هزار نفر از جمعیت ۲ میلیون نفری استان کرمانشاه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • کمیته امداد کرمانشاه
  • طرح خوداشتغالی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست