اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / آموزش عوامل اجرایی انتخابات از ارکان مهم انتخابات است
81975757-70543163.jpg

آموزش عوامل اجرایی انتخابات از ارکان مهم انتخابات است

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا علیرضا گودرزی روز سه شنبه در همایش توجیهی آموزشی اعضای شعب شهری و روستایی شهرستان روانسر افزود: آموزش نیروهای اجرایی و ستادی مورد تأکید ستاد انتخابات است تا عوامل با آگاهی کامل و اطلاعات صحیح از روش اخذ رای، به امور انتخابات بپردازند.
وی تاکید کرد: مشارکت مردم و بخصوص زنان و جوانان در انتخابات نشان دهنده شور و نشاط سیاسی در کشور است.
مسئول آموزش ستاد انتخابات استان کرمانشاه اظهار داشت: مهمترین وظیفه برگزارکنندگان انتخابات حضور پرشور مردم و نیز اجرای دقیق قوانین است که امیدواریم با برگزاری انتخابات هفتم اسفند برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار این استان افزوده شود.
گودرزی بر لزوم رعایت اصل بی طرفی کامل مجریان در مدت برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: هیچ مجری انتخاباتی نباید له یا علیه فردی در طول برگزاری انتخابات و روز اخذ رأی اقدام کند.
وی با بیان اینکه ارتقای سطح دانش مدیران و مجریان انتخابات از طریق آموزش در دستور کار ستاد انتخابات استان قرار دارد: از تمام ظرفیت ها و امکانات برای تحقق این امر استفاده شده است.
گودرزی گفت: اعضای شعب رای گیری و دست اندرکاران انتخابات باید نهایت کوشش را بکار گیرند تا براساس قانون زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.
معاون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه با بیان اینکه مردم هفتم اسفند ماه امسال ثابت می کنند که نسبت به آرمان های انقلاب اسلامی وفادار بوده و هیچ گاه توطئه های دشمنان در نظر آنها تأثیری نمی گذارد اضافه کرد: حضور بابصیرت مردم در انتخابات موجب سربلندی، سرافرازی و خلق حماسه ای ماندگارمی شود.
در این دوره آموزشی مباحثی در خصوص وظایف اعضای شعب اخذ رای، نحوه تکمیل فرم ها، بررسی شناسنامه رای دهندگان، شمارش آرا و … ارائه شد.
روز جمعه یک میلیون و ۵۰۷ هزار رای دهنده کرمانشاهی در افزون بر سه هزار و ۵۰۰ شعبه ثابت و سیار احذ رای، هشت نماینده مجلس شورای اسلامی و دو نماینده خبرگان رهبری خود را گزینش می کنند.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • انتخابات
  • آموزش مجریان
  • علیرضا گودرزی

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست