اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / آماده باش ۲۰ تیم امداد و نجات در راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمانشاه
81956221-70507286.jpg

آماده باش ۲۰ تیم امداد و نجات در راهپیمایی ۲۲ بهمن کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

محمدامین هاشمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به مشارکت هلال احمر شهرستان کرمانشاه برای برگزاری هرچه بهتر راهپیمایی امسال اشاره کرد و گفت: سه ایستگاه درمان اضطراری در مسیر راهپیمایی ایجاد می شود.
وی اظهار کرد: برای برپایی ایستگاه های صلواتی و پذیرایی از شرکت کنندگان در راهپیمایی به حمایت و هماهنگی با دیگر ارگان های مربوطه نیاز داریم.
رئیس جمعیت هلال احمر کرمانشاه برای برگزاری عملیات راپل به هنگام برپایی راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهر آمادگی داریم که در صورت موافقت مسئولان ستاد دهه فجر این برنامه اجرا می شود.

**خدمت رسانی ۴۰۰ دستگاه تاکسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
در ادامه مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از آماده باش ۴۰۰ دستگاه تاکسی برای خدمت رسانی به شرکت کنندگان در راهپیمایی خبر داد و افزود: این خودروها در مسیر راهپیمایی مستقر می شوند و به انتقال شرکت کنندگان در نقاط مختلف شهر اقدام می کنند.
سجاد سلیمانی به ایجاد ایستگاه صلواتی سازمان تاکسیرانی در روز راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: نمایشگاه عکس انقلاب با ارائه بیش از ۱۲۰ قطعه عکس و پوستر از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر در ایام دهه فجر در جوار سازمان تاکسیرانی دایر است.
وی به برخورد قانونی با مسافربرهای شخصی اشاره کرد و افزود: در همین راستا از فروردین ماه تا پایان دی ماه جاری با ۶۰۰ دستگاه مسافربرهای شخصی به ویژه در ایستگاه های تاکسی برخورد شده و این روند ادامه خواهد یافت.
در پایان قدرت الله فعلی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه هم به مشارکت این سازمان و خدمت رسانی ۲۸۰ دستگاه اتوبوس در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن ماه اشاره کرد.
مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در کرمانشاه از دو مسیر چهار راه مدرس و سه راه حافظیه به سمت چهار راه بسیج برگزار خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۶۰

انتهای پیام /*

  • اجتماعی
  • راهپیمایی ۲۲ بهمن
  • هلال احمر تاکسیرانی
  • کرمانشاه

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست