اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از ۳۳ طرح عمرانی در غرب استان کرمانشاه
81946171-70489060.jpg

آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از ۳۳ طرح عمرانی در غرب استان کرمانشاه

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

به گزارش خبرنگار ایرنا هزینه اجرای این طرح ها که با حضور فرمانداران و مسئولان محلی مورد بهره برداری قرار گرفت در مجموع ۲۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال است.
طرح های بهره برداری شده در شهرستان های غرب استان کرمانشاه در بخش های عمرانی، تولیدی، کشاورزی و خدماتی و طرح های هادی روستایی بوده است.
از مجموع این طرح ها سه طرح در قصرشیرین شامل افتتاح طرح باغ مرکبات و نخلستان به مساحت دو هکتار و آغاز عملیات اجرایی دو طرح عمرانی پارک محله هر کدام به مساحت یک هزار و ۵۰۰ متر مربع در شهرک های ده سلیم شرقی و کدخدا اسد این شهر است.
مرادعلی تاتار سرپرست فرمانداری قصرشیرین هزینه اجرای این طرح ها را در مجموع دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.
همچنین در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولان محلی گیلانغرب بهره برداری از شش طرح عمرانی ، خدماتی و رفاهی با صرف هفت میلیارد ریال اعتبار روز سه شنبه در این شهرستان آغاز شد.
کرم محمدی فرماندار گیلانغرب گفت: این طرح ها شامل آغاز عملیات احداث بوستان، روکش آسفالت معابر در شهر گیلانغرب، تحویل اسناد و افتتاح چهار واحد مسکونی شهری برای مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) است.
شهرستان سرپل ذهاب نیز روز سه شنبه و در دومین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی شاهد افتتاح ۲۴ طرح عمرانی و خدماتی با صرف ۱۶ میلیارد و ۹۹۰ میلیون ریال اعتبار بوده است.
فرماندار سرپل ذهاب نیز در آیین بهره برداری، این طرح ها را شامل افتتاح هشت باب منزل مسکونی روستایی و شهری ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ، غسالخانه روستای سرباغ گلین به مساحت ۸۰ مترمربع ، پایگاه مقاومت شهدای روستای داربلوط به مساحت ۱۲۰ مترمربع و ۱۷ طرح هادی در روستاهای بخش مرکزی و قلعه شاهین این شهرستان ذکر کرد.
شهرستان های قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه در مجموع بیش از ۲۲۰ هزار نفر جمعیت دارند.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۷۳۹۸/۷۳۹۹/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست