اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / آغاز طرح های حمل و نقل نوروزی از ۲۵ اسفند
81964481-70523212.jpg

آغاز طرح های حمل و نقل نوروزی از ۲۵ اسفند

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

بهمن خسروانی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار کرد: اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان همگام با سایر دستگاه های ذی ربط آماده ارائه خدمات به مسافران نوروزی است.
وی افزود: این اداره کل ستاد نوروزی خود به منظور خدمت رسانی به مسافرین را تشکیل داده و برنامه ریزی های لازم را انجام داده است.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه اضافه کرد: طرح های نوروزی ما تا پانزدهم فروردین سال ۹۵ ادامه خواهد داشت.
خسروانی اعلام کرد: هم اکنون ۳۰۲ دستگاه اتوبوس، یک هزار ۹۸۹ دستگاه مینی بوس و بیش از یک هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو سواری آماده جابجایی مسافران در ایام تعطیلات نوروزی هستند.
وی یادآور شد: حدود۶۰۰ هزار نفر مسافر در نوروز ۹۳جا بجا شدند که از مجموع این مسافران بیش از ۳۷۰ هزار نفر مسافر درون استانی و حدود ۱۷۵ هزار نفر مسافر برون استانی بودند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه در رابطه با خدمات رسانی به مسافرین در مراکز معاینه فنی خودروها در ایام نوروز گفت: این مراکز متشکل از کمیته ای با همکاری پلیس راه، شرکت های مسافربری و اداره کل حمل و نقل هستند که وظیفه معاینه فنی خودروها را بر عهده دارند.
به گفته خسروانی ۲۵ خدمات رسانی بین راهی در ایام نوروز در استان کرمانشاه به مسافران خدمات ارائه می شود.
وی افزود: کلیه مراکز و مجتمع های خدماتی رفاهی تحت نظارت مستمر کارشناسان ادارات حمل و نقل، میراث فرهنگی، راه و شهرسازی، شرکت نفت، بهداشت، اماکن و تعزیرات قرار دارند.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه مسافرت با ناوگان حمل و نقل عمومی امنیت بیشتری دارد، خاطرنشان کرد: به دلیل تمایل افراد به مسافرت با خودروهای شخصی، مسافرت با ناوگان حمل و نقل عمومی هر ساله ۱۸ درصد کاهش پیدا می کند.
۷۴۴۵/۸۰۶۶

انتهای پیام /*

  • اقتصاد
  • حمل و نقل
  • پایانه ها

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست