اخبار مهم
Home / اخبار استان کرمانشاه / آغاز ثبت نام الکترونیکی اعضای خانه مطبوعات کشور
82426329-71406527.jpg

آغاز ثبت نام الکترونیکی اعضای خانه مطبوعات کشور

به گزارش کرمانشاه پست به نقل از خبرگزاری ایرنا:

فریدون معتمدیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اعضای خانه های مطبوعات سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت www.khanehmatbooat.ir نسبت به ثبت نام و بارگذاری مشخصات خود برای ثبت نام در سایت خانه مطبوعات استان متبوع خویش اقدام نمایند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین کسانی که تاکنون عضو خانه مطبوعات نبوده اند نیز می توانند با ثبت نام در این سامانه الکترونیک نسبت به ارایه درخواست عضویت خویش اقدام نمایند.
معتمدیان یادآور شد: برای سهولت کار و رفع اشکالات احتمالی شماره تماس نمایندگان ادارات کل و نمایندگان خانه های مطبوعات به تفکیک هر استان در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ پاسخگوی سئوالات احتمالی در این زمینه خواهند بود.
مدیرعامل خانه مطبوعات کشور گفت: با توجه به اینکه ثبت نام در این سایت نیازمند گواهی سوء پیشینه است و دریافت این گواهی به اقدام هایی نیاز دارد توصیه می شود افراد علاقه مند به ثبت نام هرچه سریعتر نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.
وی تصریح کرد: افراد هنگام ثبت نام در سایت خانه مطبوعات برای دریافت سوابق بیمه باید به سایت sabeghe.tamin.ir مراجعه نمایند، ضمن اینکه توجه داشته باشند هنگام ثبت نام منظور از سوابق شغلی، معرفی نامه یا حکم و مسئولیت از رسانه مربوطه است.
معتمدیان در پایان اظهار کرد: افراد در هنگام ثبت نام دقت کنند که مراحل عضویت در خانه مطبوعات تا پایان و دریافت کد پیگیری را باید طی کنند.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرسirnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
۸۰۶۶/۷۴۵۸ خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

  • فرهنگي
  • خانه مطبوعات
  • فريدون معتمديان
  • ثبت نام

ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir
منبع خبر: خبرگزاری ایرنا

می فایل سایت خبری کرمانشاه پست